Written by Sin categoría

עיסוי טנטרה בצפון לונדון

מגיע לי את הטוב ביותר בחיי היום יום. שקט נפשי, ירידה במשקל, שקט בגוף ובנפש. לכן התמזל מזלי לקבל עיסוי טנטרה בצפון לונדון מיפות מדהימות בסטודיו הפרטי שלהן שנמצאים כמה דקות ממקום המגורים שלי.

אני לומד על עיסוי טנטרה בצפון לונדון בפעם הראשונה כשנתקלתי בו מוצע במרכז כושר גופני בפאתי לונדון. זה נשמע ממש סוריאליסטי ושונה כי זה לא הגיוני לפי מה ששילמתי עליו! אבל אחרי שנים של סבל מסדרה של בעיות בריאות מסובכות עקב פעילות גופנית יתר, זו הצעה שלא יכולתי לקחת מעצמי שוב! טנטרי הוא הכל על הרפיה, איזון ואחדות עם הטבע. הסוד הנצחי מאחורי ההשפעות העוצמתיות שלו שעושות פלאים על אנשים מסוימים הוא איזון ורטיש-הרמי – איזון אקשה עם פראנה כדי לשחרר את כל המתח, המתח והחלקיקים הלא בריאים מהאורגניזם."

(

החוויה הזו הקלה על כאבי הגב והרוזציאה שלי, שהיו לי שנים רבות!

אנחנו סטודיו לעיסוי טנטרי בעיר קנטיש, לונדון. מטפלי ההנאה המומחים שלנו מספקים עיסויים טנטריים למקומות ברחבי צפון לונדון. אנו מציעים מגוון כמעט אינסופי של טיפולים, החל מטיפולים נפוצים ובטוחים יותר כמו שוודית ורקמות עמוקות ועד להנאות פליליות יותר כולל עיסוי ארוטי, עיסוי שיאצו יפני, טיפול בלחיצה חושנית, טיפול בערמונית וטנטרה.

לעיסוי הטנטרי אין מסגרת זמן או מגבלות ספציפיות. זוהי חווית עיסוי, המותאמת לצרכיו ורצונותיו של הלקוח, המקבלת רווחה פיזית, רגשית ורוחנית אך ברשות.

ראשית בואו נתחיל בשאלה הנפוצה ביותר שאנו שומעים מלקוחותינו הגברים המגיעים לעיסוי טנטרה בצפון לונדון: "האם אני באמת מתעיר?"

לא, לא בהכרח. הלקוחות הגברים שלנו לרוב מגיעים מצוידים בשום דבר מלבד הכוונות שלהם ואנחנו ניזונים מזה. יכול להיות שאנחנו עובדים יחד על איזשהו ציורי גוף פולחניים או אקט תיאטרוני ניסיוני ולמרות שאין דרך אחת לעשות את עיסוי הטנטרה בצפון לונדון שכן כל אישה היא פרח לוטוס הפורח בדרכה המיוחדת. כל מה שחשוב הוא המוכנות שלך, חופש מעכבות והתנתקות ממה שאתה חושב על עצמך כי זה מגביל אותך במידה שרוב האנשים לא מבינים עד שהם לומדים איך לשחרר. זה באמת צריך

עדיין יש צורך במגע אנושי פיזי ואינטימיות שלא ניתן לספק

עם כל היתרונות של מערכות יחסים למרחקים ארוכים, היינו מצפים מהם להרוג את האינטימיות הפיזית. האמת היא שזה מגביר את הדרישה לסוגים שונים של מין, הבנה וחוויות כמו עיסוי טנטרה בצפון לונדון.

אינטימיות גופנית היא חלק מכריע ממערכות יחסים בריאות. יש לו יתרונות רבים שלא ניתן לשחזר על ידי תקשורת למרחקים ארוכים – מהגברת תחושת הרווחה, לחיזוק יכולות ההורות המשותפת או פיתוח שותפות חזקה יותר. https://elitediscrete.com/feed/phoreracbild1984.php

"עיסוי טנטרי יכול לעזור להתחבר מחדש, לאזן ולהמריץ את כל מרכזי האנרגיה הפיזיים והעדינים של הגוף. במהלך עיסוי טנטרה ישנו דגש על הרפיה מוחלטת וחושניות, מה שמביא לאושר עמוק ואושר".

השותפים מקבלים החלטה לגבי הוספת עיסוי טנטרה לתפריט שלהם

מעסים טנטריים בצפון לונדון משתמשים בשיטה איטית, רוחנית וחושנית יותר של עיסוי גוף. זה יכול ללבוש צורה של חיבוקים ממושכים וקיום יחסי מין ממושכים, אם כי זה לא תמיד המקרה.

ישנם יתרונות פוטנציאליים רבים עם מתרגלים שמציגים כמה מהנפוצים שבהם הם הקלה בכאב כרוני, הפחתת מתח, שיפור בשינה וכן שיפורים דרמטיים בחשק המיני ובתחושת הרווחה.

אם אתה מציע טיפול עיסוי סטנדרטי בצפון לונדון, סביר לחשוב שפתיחת שירות מעסה טנטרי יכולה להוכיח את ההזדמנות הנישה הבאה שלך

Loading

Last modified: 10 noviembre, 2023
0